18.6.2016 – Beskydská jízda

Marek si vybral pro první letošní závody právě Beskydskou jízdu. Okolí Lysé hory se mu prostě líbí a nemohl vynechat. Po čtvrtečním prohnání silného větru se pořadatelům podařilo ve velmi krátké době opravit všechny pásky podél obou rychlostních zkoušek, upravit zázemí depa i všechno ostatní, co běžnému diváku přijde jako samozřejmost. Velké poděkování pořadatelům.

Na znovu opravené trati se prohánělo 200 motorek. Marek ve své třídě obsadil krásné 6. místo (on si to sice nemyslí, ale je to tak) a Jirka, který byl v sobotu marný nad marný, nakonec obhájil 2. místo ve své třídě. Na umístění v kategorii junior tentokrát nedosáhl. I tak oba jezdci obsadili krásná místa a přičetli si body do seriálu.